Wie is wie?

Wie is wie op onze school?

 

Directie
Carla Peeters
09/369.24.27 of 0478/37.74.85
Carla.peeters@olvts.be
Werkt deeltijds: 4 voormiddagen. Wordt bij afwezigheid vervangen door juf Soraya

 


Secretariaat
Anneleen Bracke
09/369.24.27
Anneleen.bracke@olvts.be

 


Zorgjuf + vervanging directie bij afwezigheid
Soraya De Wilde
Soraya.dewilde@olvts.be

 

 

Peuterklas
Stéphanie Pieters
Stephanie.pieters@olvts.be
In bevallingsverlof, wordt vervangen door juf Annelien Van Der Biest

 

1ste kleuterklas A
Roxaan Jacobs
Roxaan.jacobs@olvts.be
Werkt 4/5 – wordt vervangen door juf Angelique op dinsdag- en donderdagnamiddag

 

 
1ste kleuterklas B – 2de kleuterklas A
Marianne De Rouck
Marianne.derouck@olvts.be
Is afwezig wegens ziekte en wordt vervangen door juf Marijke marijke.tondeleir@olvts.be

 


2de kleuterklas B
Elke De Vuyst
Elke.devuyst@olvts.be

 

 
3de kleuterklas A
Marleen Van Steendam
Marleen.vansteendam@olvts.be
Werkt 4/5 en wordt op vrijdag vervangen door juf Angelique angelique.vansante@olvts.be

 


3de kleuterklas B
Sofie Nobels
Sofie.nobels@olvts.be

 

Turnleerkracht:
Ward Copers (ook watergewenning)
Ward.copers@olvts.be

 


Kinderverzorgster
Kathleen Baeyens

 

ICT-coördinator
Luk Van Den Bossche